Zbavte se nevýhodných půjček a konsolidujte s Air Bank

5/5 - (1 vote)

Půjčili jste si peníze od více společností a teď se vám zdá jejich splácení nelehkým úkolem? Nejenže je splácení několika půjček od různých bankovních či nebankovních společností je celkem zmatečné, ale navíc na svých půjčkách přeplatíte nemalé částky. Chcete mít ve svých financích přehled a ušetřit na svých měsíčních výdajích? Pak je sjednoťte do jedné jediné půjčky a plaťte pouze jednu měsíční splátku s jednou úrokovou sazbou.

freelancer-763730_1280Svoje půjčky můžete konsolidovat například se společností Air Bank, která vám nabízí možnost vyřešení problémové a nepřehledné situace několika různých půjček. Tímto řešením je možnost převedené všech půjček od různých společností k jedné společnosti, kde všechny tyto půjčky sjednotíte do jedné jediné. Díky konsolidaci tedy vyřešíte nepřehlednost splácení různě vysokých měsíčních splátek s různými úroky v různé dny v měsíci na účty různých společností.

Jaké půjčky můžete konsolidovat?

U Air Bank můžete konsolidovat pět svých bankovních i nebankovních úvěrů dosahujících celkové výše pohybující se mezi 10 000 Kč až 600 000 Kč. Jednat se může o běžné půjčky, kreditní karty, běžné karty i kontokorenty. Pokud chcete konsolidovat kontokorenty a kreditní karty, pak musí částka k doplacení činit aspoň 5 000 Kč.

calculator-723917_1280

Jakou získáte úrokovou sazbu?

Sjednocením získáte jednotnou úrokovou sazbu, která může při včasném splácení činit i 9,9 % p. a. S touto bonusovou sazbou můžete ušetřit až 13 měsíčních splátek. Při sjednocení půjček se zpravidla prodlužuje jejich splatnost, ta se u Air Bank může pohybovat od 6 do 120 měsíců.

Výhody Air Bank konsolidace

Výhody Air Bank konsolidace spočívají v možnosti sjednání přes internet a také v možnosti získání bonusové úrokové sazby. Další výhodou jsou nulové poplatky za vyřízení, vedení či předčasné splacení.

Možná nevýhoda

Možnou nevýhodou mohou být sankce či poplatky za předčasné splacení půjčky, které vám naúčtuje poskytovatel konsolidovaného úvěru. Před tím, než se rozhodnete pro konsolidaci, ověřte si podmínky předčasného splacení původních úvěrů.

5/5 - (1 vote)

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA