Vyplatila vám pojišťovna méně?

5/5 - (1 vote)

Krácení nebo dokonce zamítnutí pojistného plnění pojišťovnou se děje stále častěji a častěji. Ať už se jedná o škodu na nemovitosti, automobilu nebo o úraz, nenechte si toto jednání líbit. Podle statistik pojišťovny bezdůvodně krátí nebo zcela zamítají až polovinu všech pojistných událostí.

Nejproblematičtější pojistné oblasti

Mezi ty úplně neproblematičtější oblasti, u kterých se pojišťovny snaží najít všemožné důvody a kličky, proč pojistku krátit nebo zamítnout, jsou:

  • pojištění automobilu, přesněji odškodnění za dopravní nehodu
  • pojištění úrazové, tedy odškodnění za úraz
  • pojištění majetku a nemovitostí

Výjimkou však není ani cestovní či životní pojištění nebo pojištění odpovědnosti.

Krácené či zamítnuté plnění, proč?

V posledních letech číslo krácených či zcela zamítnutých pojistných plnění rapidně stouplo. Pojišťovny totiž vsázejí na neinformovanost a dostatečnou právní nevzdělanost klientů. Při svých negativních odůvodněních používají spoustu odborných a cizích výrazů, přičemž doufají, že klienty to od dalšího řešení události odradí. Ve většině těchto případů však klientům nárok na pojistné plnění vzniká! Co s tím? Společnost Vaše nároky.cz se s podobnými taktikami pojišťoven zabývá u desítek svých klientů měsíčně. S touto oblastí má navíc zkušenosti již od roku 2013, nebojte se tedy na ně obrátit také.

Jak to funguje?

Společnost Vaše nároky.cz funguje na principu NO WIN NO FEE, tedy neplatíte nic předem, ani nic neplatíte při neúspěšném řešení případu. Společnosti náleží pouze předem domluvená procenta z úspěšně vymožené částky. Navíc:

  • mají 96% úspěšnost
  • vše vyřešíte z pohodlí domova
  • vývoj svého případu můžete sledovat kdykoli online

Jestliže tedy máte případ k řešení, stačí na webových stránkách vyplnit jednoduchý dotazník a vložit všechny materiály a dokumenty, kterými k samotnému případu disponujete. Poté už stačí jen počkat na posouzení spolupracujícím právníkem.

5/5 - (1 vote)

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA