V zimním období je třeba dbát o úklid garážových prostor intenzivněji

Rate this post

Úklidu garáží se věnujeme již od roku 2002. Jakmile z aut stéká špinavá voda, zvyšuje se tím množství výskytu bakterií a plísní. Proto, když provádíme kompletní úklid garáží, dbáme zejména na: mytí a leštění podlah strojovým zařízením, odstranění olejových skvrn a šmouh od pneumatik, impregnaci a také vysávání štěrku.

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay

Udržovaný prostor, zvláště pak, pokud má nějaký komerční účel, je důležitý. Zákazník si vytváří první dojem velmi rychle. Pokud provozujete vlastní garáž, kde se každodenně setkáváte s příchozími řidiči a s těmi pak dále jednáte, neměli byste na správný úklid garáží zapomínat.

Úklid garáží by neměl zapomínat ani na dodatkové prvky – tedy čistotu vypínačů, sloupků v garáži, či garážových vrat. Možné je využít tuto službu na úklid garáží jak jednorázově, tak si ji objednat i pravidelně.

Kromě čištění garáží v kompletním provedení se zaměřujeme i na čištění podlah. Ať už se jedná o strojové mytí podlah, strojní čištění hal a skladů, čištění betonové podlahy, čištění betonu, čištění litých podlah, čištění parkovacích stání, odstraňování šmouh od pneumatik, odstraňování olejových skvrn a fleků.

Mimo jiné toto strojové mytí podlah může v případě zájmu zahrnout i dodatkové leštění. Pokud byste měli zájem o leštění garážových, či betonových podlah, můžeme nanést i konečnou impregnaci podlahy. Impregnaci je možno doplnit také o voskování. Čisté podlahy budou tak zbaveny nečistot, a to i těch špatně viditelných a dostupných.

Naším vřelým doporučením je zároveň také provádět úklid garáží zejména v zimním období alespoň jedenkrát za dva měsíce. Sníh a nepříznivé venkovní podmínky činí na autech více nečistot, tudíž je důležité se v zimě o úklid garáží starat o to důrazněji.

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA