Bungee jumping a další netradiční zážitky dostupné pro každého

5/5 - (1 vote)

Jedinečný zážitek, který nemá obdoby, tak bývá mnohdy označován bungee jumping. Ne každý má odvahu nechat se uvázat na lano a skočit do prázdna, ale každý, kdo bungee jumping vyzkouší, vám potvrdí, že se jedná o nezapomenutelnou zkušenost. Bungee jumping je oblíbenou aktivitou po celém světě. Můžete se s ním setkat na různých místech. V exotických krajích s výhledy na krásnou přírodu získává nový rozměr, ale ani u nás, kde se skáče nejčastěji ze speciálních jeřábů, není od věci si bungee jumping vyzkoušet. Pokud přemýšlíte o tom, kde je možné si tento zážitek vyzkoušet, pak se podívejte na stránky www.firmanazazitky.cz.

Tato firma vám může nabídnout hned několik lokalit. Vybrat si můžete mezi Pískem, Harrachovem a Chomutovem. Nejvýhodnější je jistě Harrachov, jelikož zde můžete skákat kdykoliv v průběhu celého roku. Zbylá dvě města mají omezení, která se dočtete na výše uvedených stránkách. V letním období, kdy je o bungee jumping největší zájem, se však můžete s jistotou vydat na kterékoliv z uvedených míst. Bungee jumping můžete věnovat také jako dárek.

Alpelino / Pixabay

 

Stejně tak je možné pořídit zde i dárkový poukaz v několika cenových variantách. Dárkové poukazy jsou ideálním řešením, pokud potřebujete rychle koupit dárek a nemáte konkrétní představu o jeho podobě. Výhodou dárkového poukazu je, že nemusíte řešit, jaký druh zážitku by byl pro obdarovaného nejvhodnější. Ten, kdo dárkový poukaz obdrží, si totiž sám vybere zážitek ze všech kategorií, které jsou k dispozici a pokud bude dostatečně šikovný, je možné, že na jeden poukaz se mu podaří absolvovat více zážitků.

Na stránkách Allegrie si jistě hravě vybere každý. I když je největší zájem o adrenalinové zážitky, spoustu zajímavých příležitostí nabízí také další kategorie. Velmi oblíbené jsou také relaxační pobyty, ideálně pokud jsou spojené také se zajímavým gurmánským zážitkem. 

5/5 - (1 vote)

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA