Na obchodní cestě potřebujete i odpočinek. Víme, jak na to

Rate this post

Máte před sebou další služební cestu v Praze? I pracovní výlet může být příjemný, pokud při rezervaci ubytování věnujete chvilku času výběru toho správného místa.

Klíčem k tomu, abyste si po práci dostatečně odpočinuli, je výběr správného ubytování. Mělo by jít o dobře dopravně dostupné místo, které se nachází v blízkosti centra a zároveň neleží na žádné z hlučných tepen.

Důležitá je také kvalita ubytování v Praze. Na hotelu byste měli mít dostatek klidu, příjemné prostředí, ve kterém se budete cítit jako doma a kde si dokážete užít zasloužený odpočinek. To nabízí například Hotel Belvedere v ulici Milady Horákové na pražské Letné.

(1)-Belvedere_3.7.2015-020 (1)

Relaxovat lze na pokoji nebo u masáže

Kromě vynikající dostupnosti centra Prahy nabízí i luxusní interiér a služby na úrovni. V nabídce ubytování jsou i jednolůžkové pokoje, takže si můžete užít soukromí i v případě, že jedete na pracovní cestu například s kolegou.

Všechny pokoje v hotelu jsou nekuřácké a dostatečně prosvětlené. Samozřejmostí je minibar, satelitní televizor a internetové připojení, takže se můžete věnovat zábavě i přímo na pokoji.

Pokud si budete chtít po skončení vašeho pracovního programu dopřát dobrou večeři nebo sklenku vína, můžete navštívit japonskou hotelovou restauraci. Jestliže se potřebujete uvolnit a získat více energie pro další dny, vyzkoušejte přímo na hotelu několik typů thajských masáží.

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA