Luxusní bydlení a vily Praha

Rate this post

Pokud plánujete do budoucna stěhování a potrpíte si na design, komfort a dobrou dostupnost do centra města, ukážeme Vám, jaké možnosti bydlení nabízí rezidenční projekt VILY CHUCHLE. Jedná se o luxusní bydlení a vily v Praze, v prostředí těsně spjatém s přírodou. Spojením s přírodou máme na mysli, že v blízkosti nabízených vil se nachází například Chuchelský háj. Zde najdete naučnou stezku, můžete také navštívit kostel Sv. Jana Nepomuckého a děti zcela jistě ocení místní malou lesní ZOO.

000000062

Tyto moderní domy a vily na prodej se nacházejí v Praze 5, přímo pod Velkou Chuchlí. Nedaleko odsud najdete také slavné chuchelské dostihové závodiště, jenž slaví už více než sté narozeniny. Tyto luxusní vily na prodej Vám nastíní nádherný výhled na pražské město, oblast se pyšní výhledem přesněji na pravobřehou část řeky Vltavy. Pokud je Vaší prioritou, aby vily na prodej byly v dobré dostupnosti do centra města, budete spokojeni.

Na smíchovské nádraží se dostanete zhruba za 15 minut. Autem se potom snadno za pár minut napojíte na pražský okruh. Odtud se dá pokračovat například na D1 nebo směrem na Letiště Václava Havla. Součástí vily bývá terasa, prostorná zahrada a jedno či dvě garážová stání. Pokud byste měli zájem o prohlídku vily, lze navštívit naši vzorovou vilu přímo v Chuchli.

000000348

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA