Obytné vozy jsou dnes vybaveny vším potřebným

Rate this post

Půjčit si obytný vůz a vyrazit s ním na dovolenou, to v sobě skýtá jednu velkou výhodu. Můžete operativně měnit cíl i plán cesty, střecha nad hlavou vás totiž na cestách bude stále doprovázet. Nástavby obytných vozů necháváme vyrábět u německých výrobců, volíme značky Burstner a Dethleffs. Těchto vozů pak nabízíme několik typů, z nichž každý má trochu odlišné vybavení.

picture11

Naše půjčovna obytných vozů disponuje s typem vozu Carado, který je vhodný pro cestování i spaní až pěti osob. Obsahuje také prostornou lednici s mrazákem, samostatnou sprchu a největší počet úložných prostorů. Je to určitě dobrá volba pro rodiny s dětmi.

Pro náročnější zákazníky jsme připravili také model Dethleffs Gloge Tour Active 14, který disponuje luxusním zařízením. Oproti prvnímu popsanému vozu je vhodný pro čtyři osoby. Obsahuje ložnice se dvěma samostatnými lůžky. Proto ho naše půjčovna obytných vozů půjčuje také často i rodinám s dětmi.

Pronajímáme pouze nové vozy. V praxi to funguje tak, že před každým začátkem sezóny necháme nové vozy vyrobit, následně půjčovna obytných aut zařídí pro klienty jejich pronájem a na konci léta je nabízíme k prodeji, s velkou slevou.

Co je ohledně pronájmu auta důležité zmínit? Řidič tohoto vozidla musí být starší 21 let. Musí také disponovat s řidičským oprávněním skupiny B, s minimální jízdní praxí tří let. Půjčovna obytných aut dbá na to, aby byla dodržována následující pravidla: obytný vůz smí řídit pouze nájemce, další osoby musí být uvedeny jako doplňující řidiči ve smlouvě o nájmu.

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA