Operativní leasing je způsob, jak si pořídit auto, když nemáte dost peněz v hotovosti

Rate this post

V období socialistického Československa měli lidé potřebu věci vlastnit a získat nad nimi kompletní kontrolu. Nicméně momentálně se do popředí prodírají finanční produkty, prostřednictvím nichž si určité zboží (například automobil) pouze pronajmete na předem dohodnuté období. Tento produkt má i svůj speciální název – operativní leasing. S operativním leasingem snadno získáte automobil, aniž byste potřebovali hotovost anebo se museli zadlužovat u banky statisícovým úvěrem.


PIX1861 / Pixabay

Operativní leasing je nebankovní produkt představující ve své podstatě dlouhodobý pronájem vozidla za předem sjednaných podmínek. Vy jako zákazníci si určíte, na jak dlouho si automobil pronajmete a jakých služeb ze strany leasingové společnosti budete využívat.

Vše v jednom

Právě rozsah služeb ovlivňuje částku, kterou budete měsíčně platit za pronájem vozidla. Atraktivní nabídkou je kompletní balíček, který zahrnuje veškeré služby spojené s provozem automobilu. V měsíčním poplatku jsou tedy zahrnuty dálniční poplatky, servisní opravy, povinné ručení, havarijní pojištění, pneumatiky, asistenční služby či náhradní vůz v případě dopravní nehody. Vaší povinností pouze je platit si pohonné hmoty.

Jakmile uplyne leasingová smlouva, předáváte automobil opět leasingové společnosti. A potom můžete svůj vozový park obměnit.

Kde si sjednat operativní leasing?

Jestliže hledáte „operativní leasing – auta“, potom se zaměřte na profesionála jménem HERTZ Lease. Abyste si udělali představu o tom, kolik měsíčně zaplatíte na pronájem auta, HERTZ Lease vám nabízí na svých webových stránkách jednoduchou kalkulačku. Stačí vyplnit požadované informace a vyčkat na vyhodnocení.

Operativní leasing vám otevírá zcela novou cestu. Nepotřebujete dostatek hotovosti, ani se nepotřebujete zadlužit u banky či nebankovního poskytovatele, abyste se mohli vozit.

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA