Spojte uspořádání konference s vhodným ubytováním

5/5 - (2 votes)

Chystáte se uspořádat konferenci a chcete mít jistotu, že se jí zúčastní i lidé, kteří jsou zdaleka? Pak se musíte soustředit na mnohem víc, než jen samotné uspořádání konference. Společně s konferenčními prostory musíte svým účastníkům zajistit i odpovídající ubytování, kde by mohli přečkat noc bez toho, aby museli něco shánět sami. Ve většině případů právě z tohoto důvodu přichází pořadatelé o velké množství účastníků.

Nejlepší řešení nabízí hotely s konferenčními prostory

Úplně nejjednodušší je, když si vyberete konferenční prostory právě v nějakém hotelu, které zároveň poskytuje i možnost přespání. Takový hotel by měl mít navíc dobrou dostupnost. V případě, že má hotel dostatek parkovacích míst pro účastníky s vlastním autem, je to vítaný bonus. Každé pořádání konference vyžaduje především připravenost a nemělo by se stát, že návštěvníci budou muset cokoliv řešit sami. Dopřejte jim komfort profesionální organizace a postarejte se o všechno potřebné za ně. Pokud se totiž budou cítit dobře v místě pořádání, budou rádi na vaši akci vzpomínat.

chytre-finance.cz_hotelbelvedereprague_cz_01

Nízká cena, vysoká kvalita? Dokonalá harmonie

Ne vždy je všechno kvalitní levné a vše drahé zase kvalitní. Nejlepším způsobem, jak zajistit harmonii, je zvolit vhodný kompromis. Cena by měla vždy odpovídat kvalitě moderního prostředí a poskytnutého vybavení. Při pořádání firemní akce nesmíte zapomínat ani na občerstvení, protože většina lidí s prázdným žaludkem nebo vyschlým hrdlem se nedokážou tak pečlivě soustředit, jak je při konferencích nutné. Ať už proto pořádáte firemní akci z jakéhokoliv důvodu a chcete-li, aby byla úspěšná, zaměřte se především na samotné účastníky. Když se budou cítit dobře oni, pak i vy.

chytre-finance.cz_hotelbelvedereprague_cz_02

Užijte si ještě více pohodlí s nabízenými službami

Při víkendových nebo vícedenních seminářích je pak takové ubytování vlastně nutností. Lidé nemohou odjet na žádnou vícedenní akci bez toho, aby předem věděli, kde budou trávit noc. I to je vaše starost a měli byste se proto zaměřit na konferenční prostory Praha, které kromě základních služeb nabízejí i komfort v podobě vlastních masérek, kadeřnic, kosmetických salónů, nebo hotelovou prádelnu. Vaši účastníci pak budou mít všechny nejvyhledávanější vedlejší služby hned po ruce a vašeho zájmu o jejich pohodlí si jistě budou vážit. Další výhodou jsou také podzemní garáže, které ochrání parkované automobily před počasím i případnými vandaly. A na co ještě nezapomenout? Myslete na to, aby vaše prezentace měla ten správný šmrnc. Inspiraci najdete zde.

 

5/5 - (2 votes)

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA