Ojeté vozy v Praze

5/5 - (1 vote)

Jste z Prahy a uvažujete nad koupí ojetého vozu. Praha je plná autobazarů, ale kvalita je mezi nimi velmi rozdílná. Pojďme si nyní společně říci pár tipů, co udělat, abychom vybrali takový autobazar, kde se při výběru ojetého vozu nespálíme.

Transparentnost jako základ

Autobazar, který má všechny náležitosti v pořádku se nemusí za nic stydět. Proto pro něj není problém ukázat veškeré dokumenty na vyžádání. Nebojte se být důslední a po autobazaru, od kterého chcete koupit vůz, je vyžadovat. Slušný autobazar s tím nebude mít problém. Kromě technických dokumentů si vyžádejte i potvrzení o původu vozidla. Slušné autobazary jej obvykle garantují.

To samé platí i o seznamu prodávaných vozidel. Nepůjdete přece do autobazaru, který má ve své nabídce pouze vozidla, která se vám nelíbí. U slušných autobazarů si můžete prohlédnout prodávané vozy dopředu na internetových stránkách. Díky tomu si ještě před návštěvou bazaru můžete vybrat auta, která vás zajímají. Obzvlášť dobře řešené to má například autobazar Auto Výhybka Praha, na jehož stránkách najdete prodávaná auta včetně fotografií a technických informací a cen. V tomto případě si tedy rychle najdete potřebné informace o jakémkoliv vozidle.

Zkušební jízda

Ani sebedetailnější informace o stavu vozidla vám o něm neřeknou tolik jako možnost si ho vyzkoušet v terénu. Proto se ji nebojte po svém autobazaru chtít. Například výše zmíněný autobazar v Praze Auto Výhybka ji v dnešní době považuje jako samozřejmost. Teprve v terénu totiž poznáte, jestli je vámi kupovaný vůz právě ten, který doopravdy hledáte.

Nebojte se tedy být zvídaví a před nákupem vozu si zjistit maximum informací. Koneckonců jde především o vaše peníze.

Obrázek 1 Perfektně udržované Audi za zlomek původní ceny.

Obrázek 1 Perfektně udržované Audi za zlomek původní ceny.

 

5/5 - (1 vote)

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA