S inkasem bude váš spánek klidnější

Rate this post

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by bylo fajn přenechat starosti s veškerými platbami na druhých? Zní to možná jako pohádka, ale věřte, že to skutečně jde! Občas se stává, že nemůžeme usnout a přemýšlíme, jestli jsme na nějakou platbu nezapomněli. Nezřídka se nahrne mnoho příkazů k úhradě a my ztrácíme docela přehled. Platit všechny platby za telefony, energie, faktury, služby, a další dá určitě pořádně zabrat. O času, který věnujeme platbám, ani nemluvím.

Inkaso (2)

Inkaso je jako hlídací pes

Pravděpodobně tento termín dobře znáte, nejedná se zase o tak žhavou novinku. Pravdou je, že mnoho z nás zatím nemělo možnost poznat výhody inkasa osobně. Inkaso pomůže ušetřit čas s přeposíláním plateb. Přesto, že mnozí mají nastavené trvalé příkazy, se může stát, že se daná částka změní. Zanedbání navýšení platby by mohlo vést k pozdější penalizaci. Inkaso si to však umí pohlídat. Tím si zřetelně ulevíte od nepříjemností s dohledáváním plateb.

Status neplatiče

Pokud někde platba nedorazí včas, získáte status neplatiče a ještě vám visí nad hlavou penále. V tu chvíli nikoho nezajímá, že se jednalo o nešťastnou náhodu. Neznalost prostě neomlouvá! Kdo má však v této hektické době čas sledovat všechny změny? Odpověď už znáte –  INKASO.

Inkaso (1)

Nečekané výdaje?

Jak jste na tom s nečekanými výdaji? Míváte na svém účtu pokaždé dostatek finančních prostředků? Nebo se někdy stane, že máte starosti s tím, jak uhradit případnou opravu automobilu či pračky? Existují programy inkasa, která za vás odešlou splátku naráz, ale vy jí pak splácíte po částech. Žádné nečekané výdaje a upomínky už vás večer nemusí strašit. Místo otáčení se na posteli, zda vše uhradíte včas, můžete se oddávat sladkému snění. Platby metodou inkaso vám garantují, že vaše závazky budou uhrazeny pokaždé v pravý čas.

Fotografie publikována se svolením stockimages, Stuart Miles Photography/FreeDigitalPhotos.net

 

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA