Půjčka na směnku

Rate this post

Schází vám pár tisícikorun do výplaty nebo potřebujete dokonce několik desítek tisíc k vyřešení vašich problému? Uvažujete nad hypotékou, máte exekuci či jsou nezbytné další finance pro rozvoj podnikání? Můžete zkusit půjčku na směnku.

Půjčka na směnku

Komu je směnka určená?

Všechny vystavené směnky mají předem zákonem stanovené náležitosti a bez jejich dodržení pozbývají platnosti. Hodnota směnky se rovná cennému papíru a je možné s ní i nadále obchodovat. Určena je všem občanům ČR starších 18 let, kteří disponují platným OP. K podepsání směnky není potřeba mít další doklady. Například o výši příjmu od vašeho zaměstnavatele či výpisy z účtu. Nikdo neprohlíží ani registry dlužníků. Po právní stránce jako jistina splacení je dostačující samotná směnka.

Kdo a jak směnku vystavuje?

Zadáte-li si na internetu do vyhledávače název – Půjčka na směnku, vyskočí vám řada nabídek od nebankovních institucí. Předem si ujasněte, co potřebujete, porovnejte různé cenové relace, ověřte si recenze u stávajících klientů, kteří těchto služeb využili. Pak si vyberte jednu z nich, vyplňte kontaktní formulář a poté očekávejte telefonát od zástupce společnosti. S ním následně dohodnete podrobnosti. Buď za vámi přijede i s penězi domů nebo si domluvíte schůzku u nich v zákaznickém centru. To záleží čistě na vás, co vám spíš vyhovuje.

půjčka

Jak dlouho to trvá?

Sepsáním a ztvrzením podpisem smlouvy o půjčce, jejíž součástí je i směnka, se zavazujete v dohodnutém termínu vyrovnat všechny své závazky vůči dané společnosti. Všechny finanční společnosti se snaží přistupovat ke svým klientům individuálně. Pokuste se určit si sami výši svých možných splátek a pravidelně je rozložte do vašeho měsíčního rozpočtu. Žádné poplatky předem neexistují! Dobře si vše promyslete podle toho, co a jak vám vyhovuje nejlépe. Peníze lze získat již během jednoho dne. Ovšem není to pouze jediný způsob. Proto se držte hesla „dvakrát měř a jednou řež“.

 

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA