Půjčky bez registru a ručení nemovitostí

5/5 - (1 vote)

Nezáleží na tom, zda potřebujete peníze na renovaci domu, do kterého zatéká, či opravu vozidla, jež jste nabourali. V životě prostě občas přijdou chvíle, kdy si nemůžete dovolit čekat, až našetříte. A pokud vám v bance nepůjčí nebo nemáte čas na zdlouhavé vyřizování? Nebojte se nebankovních půjček.

Nebankovních půjček je na trhu celá řada, v poslední době je trh plný především tzv. krátkodobých úvěrů. Lákají na rychlé vyřízení přes internet, jenže maximální výše u nich obvykle bývá dost omezená. Často jsou prezentovány jako půjčky před výplatou, což dokonale vystihuje jejich účel. Ale jaké máte možnosti, když potřebujete vyšší obnos?

luxstorm / Pixabay

Bez ručení nemovitostí a nahlížení do registru

Větší množství peněz vám téměř nikdo nepůjčí jen tak. Buď musíte ručit nemovitostí, nebo se za vás musí někdo upsat. Pak je tu ještě jedna, méně častá alternativa, totiž že zastavíte svůj automobil. Jímá vás právě hrůza ze ztracení vozu, který denně používáte? Nezahazujte hned toto řešení. Auto se dá zastavit, a přitom používat. Aspoň s využitím půjčky bez registru od Zastavuz.cz to takhle funguje.

Flexibilní výše úvěru i doba splácení

U Zastavuz.cz se vše odvíjí od toho, jaký dopravní prostředek můžete dát do zástavy. Berou nejen auta, ale také motorky, lodě a letadla. Podle ocenění se dozvíte, kolik peněz můžete zrovna v dostat, běžně poskytují až 80 % hodnoty vozidla. Na době splácení se dá také domluvit.

Prvním krokem k získání půjčky je tedy zaslání fotografie vozidla a velkého technického průkazu. S využitím těchto údajů vám odborníci okamžitě provedou orientační nacenění a dohodnou se s vámi na schůzce a předání peněz. Je jen na vás, zda si na dobu půjčky necháte vozidlo zastavené pod dohledem (Money & Store), či jej budete nadále využívat (Money & Drive). Mimochodem zastavit se dá i firemní auto, takže je tento druh půjčky vhodný opravdu pro každého, kdo má k dispozici nějaký dopravní prostředek.

5/5 - (1 vote)

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA