3+1 důvod proč mít cestovní pojištění

5/5 - (1 vote)

Cestovní pojištění většina lidí, kterým se nikdy nestalo nic nepříjemného, považuje za zbytečné. Ovšem neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Můžeme říkat, že jsme opatrní, umíme plavat či lyžovat, ale občas se nehoda přihodí i díky druhé straně. Někdo do nás nešikovně strčí a můžeme umět cokoliv, nehoda nás nemine.

proč mít cestovní pojištění

Přesto, že dovolená není mnohdy levná záležitost, do cestovního pojištění se nám další peníze investovat nechtějí. Ale celou rodinu na dovolené neuhlídáte, proto je vhodné přibalit sebou na cesty i pojištění pro všechny členy rodiny.

Nejzranitelnější bývají děti

Obzvlášť děti jsou náchylné na změnu prostředí a různé nemoci. K častým diagnózám právě u těch nejmenších patří střevní potíže, záněty uší z bazénu, spáleniny ze sluníčka (ať už u moře či na horách), kožní alergie a bolest v krku z klimatizace. O úrazech nemluvně, kde je riziko uklouznutí a pádu. To je jen hrstka důvodů, proč mít cestovní pojištění s vysokými limity léčebných výloh.

Pojišťovna vám proplatí výdaje

Plánujete-li dovolenou v zahraničí, vyplatí se mít u sebe vždy finanční hotovost. V případě ošetření drobných ambulantních případů může po vás lékař vyžadovat platbu v hotovosti. Jestliže však máte uzavřené cestovní pojištění a uschováte si účtenku, pojišťovna vám vše po návratu z dovolené uhradí. U vážnějších případů posílá pojišťovna finanční částku na nutné ošetření rovnou na účet nemocnice/lékaře.

Cestovní pojištění z pohodlí domova

Obávat se nemusíte ani zdlouhavého vyřizování a obíhání pojišťoven. Srovnat ceny cestovního pojištění lze na internetu a pomocí srovnávače najít ideální podmínky, pro vás i celou rodinku. Z pohovky při dobrém poledním kafíčku lze cestovní pojištění sjednat online. Ta chvilka pozornosti určitě stojí za váš klidný spánek.

cestovní pojištění

Proč mít cestovní pojištění

Cestovní pojištění pro celou rodinu pokryje náklady na případné léčení při onemocnění nebo úrazu. Ošetření medikamenty, převoz do nemocničního zařízení či převoz zpátky do ČR. V rámci cestovního pojištění máte k dispozici také asistenční služby, které pomohou najít nejbližší zdravotnické zařízení a poradí, jak situaci s přehledem zvládnout.

5/5 - (1 vote)
One Response
  1. Zdena

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA