Kreativní kreditní karty

Rate this post

Kreditní kartu najdeme dnes již v peněženkách drtivé většiny lidí bez ohledu na věk a pohlaví. Poskytuje určitou jistotu, že v případě nutností máte své finance kdykoli po ruce. Můžete si na nákupy vyrazit bez toho, že je potřeba mít u sebe peněžní hotovost.

Kreativní kreditní karty

S „kreditkou“ se dnes učí zacházet již malé děti. Těm je od útlého věku vtloukán nejen princip jejich fungování, ale zároveň se učí zodpovědnosti a poznávat hodnotu peněz. Proto není divu, že je kreditní karta součástí širokého spektra populace. Dnešní kreditní karty se od sebe v mnohém liší. Každá společnost nabízející kreditní karty má nějaký bonusový systém. Více o kreditních kartách se dozvíte v dnešním článku.

Kreditní karta dle vašeho návrhu

Kreditní karta má sice mnoho výhod, ale co se vzhledu týká, nemusí být spousta lidí úplně spokojených. Už dávno neplatí, že si na vzhledu zakládají pouze mladí lidé, kteří se snaží vybočit z řady. Jak by se vám líbilo navrhnout si svou vlastní kreditní kartu, která by do posledního puntíku splňovala vaše požadavky na vzhled? Její používání by se pravděpodobně stalo ještě o něco zajímavější. Dnešní karty nabízí jedinečnou příležitost navrhnout si vlastní design, ve kterém se může odrážet váš styl i vkus. Co si o tom myslíte, není to báječná možnost?

kreditky

I nákupem se dá šetřit

Už jste někdy slyšeli, že i nákupem (utrácením) se dá šetřit? Připadá vám to zcela nelogické a nechce se vám tomu věřit? Pak jsme poslem dobrým zpráv. S pomocí některých kreditních karet, které si sami dokonce navrhnete, máte jedinečnou možnost šetřit při každém nákupu! Ke své kartě obdržíte zároveň speciální aplikaci, jež vám umožní ohodnotit každý nákup a takto sbírat peníze, za které si pak vyberete dárek. Ať už si budete chtít šetřit na nové kolo, boty či lístky na zajímavý koncert. Čím více hodnoceníodešlete, tím více se přiblížíte svému cíli! Z každé utracené částky získáte 5% na věc, kterou máte v plánu si pořídit. Dnešní svět kreditních karet je velmi pestrý, ale vždy platí jedno – pozorně čtěte všechny podmínky a pravidla.

Fotografie publikována se svolením stockimages, phanlop88 Photography/FreeDigitalPhotos.net

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA