Investujte do nemovitostí prostřednictvím fondu kvalifikovaných investorů

Rate this post

Hledáte investici s atraktivním výnosem? Investujte se společností Premiot Group prostřednictvím fondu kvalifikovaných investorů do nemovitostí. Fondy kvalifikovaných investorů nabízejí zajímavé zhodnocení finančních prostředků, jež nelze dosáhnout běžnými investičními nástroji.

Pouze pro kvalifikované investory

Fond kvalifikovaných investorů je určen pouze zkušeným investorům, není tak k dispozici každému. Pro investování do fondu je třeba splnit řadu kritérií podle zákona č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a fondech. Abyste mohli být považováni za kvalifikovaného investora, tak musíte prokázat dostatečné znalosti a zkušenosti s investováním a také mít velký kapitál. Fondy kvalifikovaných investorů nejsou určeny pro každého, ale pouze pro zkušené investory, kteří chtějí investovat vyšší částky.

Jak se stát kvalifikovaným investorem?

Stát se kvalifikovaným investorem lze v zásadě 2 způsoby. Buď investovat do investičního fondu minimálně 125 tisíc eur (zhruba 3,2 milionu korun) a zároveň čestně prohlásit, že máte dostatečné zkušenosti a rozumíte všem rizikům spojených s fondy kvalifikovaných investorů.  Anebo investovat minimálně 1 milion korun, ale kromě čestného prohlášení také prokázat rozsáhlým testem znalostí, že máte dostatečné znalosti a zkušenosti a investice odpovídá vašemu finančnímu zázemí. Avšak každý investiční fond si může určit i vyšší požadovanou částku pro investování.

Proč investovat s Premiot Group?

Hledáte-li fond kvalifikovaných investorů s nadstandartním garantovaným výnosem, pak je společnost Premiot Group správnou volbou. Premiot Group patří mezi mezinárodní společnost s dlouholetými zkušenostmi a vysokou odborností. Mezi investiční projekty patří komerční, rezidenční a další typy nemovitostí. Výnos investičních akcií fondu činí 6 % a podíl na ročním zisku fondu do výše 40 %.

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA