Investice do nemovitostí

Rate this post

Lákají vás investice do nemovitostí, ale nemáte zase tolik volných finančních prostředků nebo se jen nechcete starat o nájemníky, pracně vybírat dobrou nemovitost nebo zařizovat všechno okolo? Máme pro vás alternativu. Investování do firemních dluhopisů developerských společností, které nemovitosti staví, rekonstruují či přestavují.

Korporátní dluhopisy jsou stále oblíbenější formou investování. Přináší vám poměrně vysoké úročení. Úroková sazba pro dluhopisy soukromých firem se pohybuje většinou v rozmezí 5 a 10 % p.a., splatnost dluhopisů je pak 3 – 5 let podle konkrétních podmínek konkrétních dluhopisů. Protože jsou nemovitosti velmi konzervativní investicí, která si drží svoji hodnotu, jsou i investice do firem zabývajících se výstavbou a rekonstrukcemi nemovitostí méně rizikové a svým způsobem konzervativní.

Dluhopisy pro smysluplné projekty

Portál Dluhopisy.net pro vás vybírá prověřené firmy s prokazatelnými výsledky a určitou historií. Zaměřuje se tedy především na společnosti, které se věnují výstavbě a rekonstrukcím nemovitostí. Finance z dluhopisů jsou věnovány vždy konkrétním projektům, ve kterých má daná společnost také svoje finance. Vyjadřují tak své přesvědčení o úspěšnosti zamýšleného projektu. Své projekty si pečlivě vybírají a plánují. Vy jako investoři se o nic nestaráte. Abyste se ale přesvědčili o solventnosti emitenta, máte možnost nahlédnout do hospodářských výsledků a samozřejmě jsou vám k dispozici všechny detaily emisí dluhopisů. Mezi ty patří celkový objem emise, výplata úroků, upisovací období, splatnost dluhopisů atd. Vydělávejte společně s firmami, které v nemovitostech podnikají, mají v této oblasti zkušenosti a připravené skvělé nové projekty. Buďte i vy jejich součástí!

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA