Chystáte se za hranice? Přibalte si na cesty i pojištění – Sjednat ho lze online během okamžiku

Rate this post

Kvůli cestovnímu pojištění nemusíte nikam běhat. Nabízejí ho už také zdravotní pojišťovny. Jejich nabídka se však krapet liší, jak cenou, limitem krytí, tak způsobem, jak jej uzavřít. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, největší zaměstnanecká pojišťovna u nás nabízí nepřekonatelnou nabídku. Na internetových stránkách pojišťovny stačí k uzavření cestovního pojištění pouze pár kliků. Navíc studentům je nabízeno zcela zdarma. Ti ovšem kvůli prokázání se aktuálním studentským průkazem musí do pobočky pojišťovny zajít osobně.

pojištění

Jste-li pojištěni u jiné zdravotní pojišťovny, nabízí se možnost přestoupit k ZPMV ČR, a to až do konce měsíce března. Jde o největší změnu ve srovnání s uplynulými léty, kdy byla možnost přestupu limitována.

Co vše je k uzavření pojištění nutné?

K  uzavření smlouvy je zapotřebí pouze sdělit osobní údaje všech pojištěných osob, termín plánované cesty a cílová destinace. Na domovském webu naleznete předběžnou kalkulaci a podle svých finančních možností lze libovolně zvolit, který produkt vám nejvíce bude vyhovovat. Záhy se však sami přesvědčíte, že při kratších cestách je cestovní pojištění tak zanedbatelnou finanční položkou, že by byla chyba zapomenout na něj. Klientům ZP MV ČR je rovněž nabízena až 20% sleva pro rodiny či 10% sleva pro skupiny o pěti osobách a více.

pojištění na cesty

 Na webových stránkách je srozumitelně vysvětleno, která připojištění rizik co znamenají. Vše je do puntíku popsáno, nemůže se tedy stát, že byste nevěděli, co který odstavec smlouvy představuje. Také vám neunikne, na co vše se pojištění případně nevztahuje. Nevěděli-li byste si přesto rady, neváhejte navštívit pobočku pojišťovny osobně. Před vycestováním se však ujistěte, že pojištění bylo uhrazeno včas – do data odjezdu. V opačném případě byste mohli narazit na trable, pokud by se nějaké neštěstí skutečně přihodilo.

 

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA