Česko a další omezení: Dojde i dopravu zásilek?

Rate this post

V Česku neustále přibývá nakažených koronavirem. Co nás čeká? A bude to mít dopad i na rychlost a flexibilitu přepravy zásilek? Na to se podíváme v článku.

Koronavirus opět zpomaluje Evropu a celý svět. A to se musí podepsat i na rychlosti přepravy zásilek. Chystají se omezení u dopravců, nebo máme očekávat vše jako za starých časů?

Jak to vypadalo na jaře?

V březnu měli zákazníci největší obavu z toho, že jejich balíky z Číny vůbec nedorazí, případně že dorazí se zpožděním. Přeprava zásilek sice ze strany dodavatelů nebyla omezována, v jednu chvíli se o tom ale mluvilo. Zejména v únoru, když celý svět viděl, co se zrovna děje v Číně. Fakt byl ale ten, že vnitrostátní doprava zůstala téměř beze změn.

Jinak ale vypadaly další druhy přepravy zásilek. Během jara celá řada států omezila leteckou dopravu. To znamená, že se zpozdily i balíky ze zahraničí. Podobně to vypadalo i se železniční dopravou, která ale nezaznamenala taková omezení. Někteří dopravci si dokonce v březnu a dubnu pochvalovali, že právě díky vlakům je možné udržet přepravu balíků rychlou a flexibilní.

Cestování v těchto časech

Jak to ale bude vypadat v následujících měsících? I když čísla nakažených koronavirem po celé Evropě strmě stoupají, zdá se, že omezení podobná těm na jaře nejsou na pořadu dne. Doprava zřejmě bude fungovat tak, jak by fungovala za normálních časů. Horší to zřejmě bude s volným cestováním a turismem. Ale to je problém, který s přepravou zásilek přímo nesouvisí…

Pokud chcete mít jistotu, že váš balík dorazí do cílové destinace i v těchto časech, pak vsaďte na společnost Emons. Jedná se o zavedeného přepravce, který dokáže zajistit doručení vaší zásilky nejen v rámci Česka, ale i do zahraničí. Může se pyšnit širokým vozovým parkem i přístupem k vlakové dopravě. Jestliže tedy potřebujete přepravit i objemnější zboží nebo velký balík na paletách, nebude to žádný problém.

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA