Cloud i nejlepší CRM systém pomáhají mnoha společnostem

Rate this post

V dnešní době se neobejdeme bez počítače a internetu. Díky příležitosti pracovat online můžeme během chvíle vyřídit spousty e-mailů, odeslat platby, propagovat naši firmu, aktualizovat nabídku e-shopu atd. Dat, které denně spravujeme a vytváříme, je mnoho, a my bychom měli myslet na jejich spolehlivé zálohování. A to ať už jsme větší společnost nebo jednotlivec.

Vsaďte na český cloud

Zálohování dat je důležité nejen u počítačů, ale i u telefonů. Bez něj snadno přijdeme o důležité dokumenty, fotografie, texty… Český cloud Algo vám zaručuje 100 % bezpečnost v souladu s legislativou ČR a GDPR. Tento unikátní systém zálohuje data do 3 odlišných lokací v ČR. Odkudkoli a kdykoli platí neomezená dostupnost. K dispozici je vám non stop zákaznická pomoc na telefonu v češtině. Službu si můžete vyzkoušet zdarma.

V čem vám pomůže CRM systém?

Stejně jako je důležité zálohování dat, velmi prospěšný je i CRM systém. Nejlepším u nás je CRM systém s názvem Sugar. Pro každého uživatele je velmi snadný a intuitivní. Je určen pro řízení vztahů se zákazníky, pomůže vám v komunikaci s nimi, zároveň umožní sdílet kompletně informace s týmem, také uzavírat obchody a udržovat zákazníky plně spokojené. Sugar získal v letech 2015, 2016, 2017 i 2018 prestižní ocenění PCMag Business Choice Awards.

Zajistěte si dostatečné cloudové úložiště

Jak již jsme zmiňovali, ukládání dat na bezpečném datovém cloudovém úložišti by mělo být samozřejmostí pro domácnosti i společnosti. Je na vás, jak velké cloudové úložiště si zvolíte. V nabídce jsou balíčky od velikosti 20 GB s pronájmem už od 3 měsíců, ale je možné domluvit si velikost i dobu pronájmu dle vašich potřeb. Díky cloudovému úložišti vám budou data dostupná odkudkoliv a kdykoliv, synchronizovaná pro PC, telefon, notebook… Bezpečnost je 100 %, k vašim datům se nedostane nikdo neoprávněný. O svá data díky záloze nikdy nepřijdete, ať se stane cokoli.

Jestliže využijete cloudové úložiště nebo CRM systém, stane se vaše společnost preciznější a spolehlivější. Neztrácejte čas a informujte se na možnosti, které budou vaší firmě vyhovovat nejlépe.

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA