Celoroční pojištění pro celou rodinu

Rate this post

Cestujete rádi a často celá rodina včetně dětí? Nejpohodlnější a nejlepší je tedy pro vás celoroční pojištění. Odpadne vám tímto mnoho starostí, času a přibude radostí z dovolené. Evropská cestovní pojišťovna zavedla perfektní produkt. Pod názvem – MultiPack prodává celoroční pojištění. Tato pojistka se vám vyplatí již při druhé cestě do zahraničí.

Celoroční pojištění pro celou rodinu

Výhody celoročního pojištění

  • pojištění se dá sjednat kdykoliv během roku a platí nadále 365dní od jejího založení
  • celoroční pojištění se vztahuje na všechny druhy cest. To znamená, že je jedno, jestli cestujete individuálně nebo přes cestovní kancelář
  • počet výjezdu za hranice je neomezený a každý může trvat až 30 dní

Co je třeba udělat?

Cesta je velmi jednoduchá. Dnes je jí možné sjednat i online. Pak už jen podepsat a můžete odcestovat k moři, na hory apod. Výhoda je, že nemusí odcestovat celá rodina, může se využít i jednotlivě. Například platí i samotným dětem na zájezdech, rodičům na pracovních cestách apod. Prostě všichni členové rodiny mají všude velmi komplexní pojištění na cesty.

Jaká hlavní rizika zahrnuje celoroční pojištění?

Toto rodinné celoroční pojištění pro celou rodinu je komplexní. Krom léčebných výloh zahrnuje třeba i pojištění zrušení cesty. Nejedná se tedy jen o celý zájezd, ale i jednotlivé služby jako jsou letenky, jízdenky, ale i ubytování. Toto je velmi výhodné pro rodiny s dětmi. Děti třeba náhle onemocní a na dovolenou z tohoto důvodu rodina nemůže odcestovat. V rámci celoročního pojištění rodině vzniká garance, že když z nějakého důvodu bude muset dovolenou zrušit, své peníze obdrží zpět.

pojištění na celý rok

Evropská Cestovní pojišťovna

Evropská Cestovní pojišťovna (ECP) je jedinou specializovanou cestovní pojišťovnou, která má již přes 20 let zkušeností. Působí na českém trhu a byla již desetkrát za sebou vyhlášena odbornou veřejností nejlepší pojišťovnou v oboru.

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA