Znáte virtuální asistentku? Pomáhá firmám i fyzickým osobám

Rate this post

Ať jsme firma, nebo domácnost, každý se alespoň občas ocitneme v situaci, kdy nestíháme, co musíme vyřešit, do vyřizování se nám nechce, nebo se vyskytne problém, který jsme nuceni ihned řešit, ale nemáme na to kapacity. V těchto a mnoha jiných situacích vám může kvalitně pomoct virtuální asistentka. Že ji neznáte? V tom případě se seznamte.

Virtuální asistentka přesně vám na míru

Zajímá vás, co je pro vás schopná virtuální asistentka udělat? Její činnost můžeme rozdělit do osmi hlavních skupin: virtuální asistent, zákaznický servis, marketing, finance, sales, administrativa, pochůzky a event management. V každé skupině najdete spoustu činností, které zahrnuje. Kupříkladu administrativa znamená, že pro vás virtuální asistentka spravuje e-mailovou schránku, kancelář, plánuje schůzky, připravuje podklady, vyhledává informace, tvoří prezentace, formátuje dokumenty atd. Velkou výhodou je, že je vám virtuální asistentka kdykoli k dispozici a ušetří vám spoustu nákladů v porovnání s běžným zaměstnancem.

Zařaďte virtuální asistentku mezi zaměstnanecké benefity

Jestliže jste společnost starající se o své zaměstnance, určitě vás zajímají zaměstnanecké benefity, které jim můžete poskytnout a budou jim užitečné. I virtuální asistentka patří k užitečným a oblíbeným benefitům. Téměř jakýkoli úkol, který se nechce zaměstnancům řešit, nebo jej řeší v pracovní době, můžou služby myTimi vyřešit. Zaměstnavatel i zaměstnanec tak bude spokojen.

Kvalitní a dostupní dodavatelé

Potřebujete zjistit, jací dodavatelé, jež vyrábí zboží, které potřebujete, nebo poskytují služby, o něž máte zájem, jsou vám nablízku a zároveň jsou kvalitní? Nemusíte se zdlouhavě vyptávat v okolí, hledat reference nebo zvolit „na slepo“. Stačí oslovit myTimi a sdělit jim své požadavky. Vyhledají řemeslníky či dodavatele služeb, ověří cenu, zjistí, jaké jsou časové možnosti dodavatele, domluví termíny realizace a provedení úkolů, kontaktují vás i dodavatele před zahájením realizace… Vše toto rychle, max. do dvou dnů od zadání požadavků.

Zajímají vás podrobnosti? Na myTimi.cz se dozvíte kompletní informace včetně ceníku, který vás zajisté potěší. Zjistíte, že služby myTimi jsou dostupné i pro běžné jednotlivce, kteří potřebují s čímkoli pomoct.

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA