Výjezdní firemní zasedání na Karlštejně

Rate this post

Stalo se již milou tradicí v naší firmě, že každý rok děláme tradiční firemní zasedání naší firmy. Letos zbyla organizace této firemní akce na mně. Přiznávám, byl jsem z toho lehce zoufalý, neboť naše výjezdní zasedání je událost, na kterou se celá firma celý rok těší.

Příprava firemní akce

Měl jsem z přípravy tohoto firemního zasedání celkem strach, neboť jsem musel přesně dodržet požadavky managementu firmy. Obchodní ředitel požadoval, aby bylo zasedání v okolí Prahy, marketingový zase, aby byl hotel pro teambuilding reprezentativní, a finanční ředitel, aby nebyl pronájem konferenčního salónku příliš drahý. Z toho všeho mi vyplynulo, že bychom mohli uspořádat naše zasedání v okolí Karlštejna, který leží ve středních Čechách, a tudíž není daleko od Prahy. Za místo jsem zvolil hotel Mlýn Karlštejn, který splňoval naše požadavky nejlépe.

image5

Průběh

Přednesl jsem svůj záměr kolegům na firemní poradě, kteří s ním též souhlasili. Zamluvil jsem tedy všem kolegům ubytování a za několik dní jsme vyrazili. Nakonec jsme se rozhodli, že naše firemní akce bude dvoudenní. První den jsme dorazili do hotelu Mlýn, převzali své ubytování a vypravili se na nedaleký hrad Karlštejn. Ten se nám velmi líbil, ale byli jsme z něj natolik unaveni, že jsme v pobyli v Restaurantu Mlýn Karlštejn pouze velmi krátkou dobu. Společně jsme se navečeřeli, popili pár piv a šli jsme spát.

Druhý den už byl náročnější. Celý den nám byl domovem konferenční salónek, kde se střídaly prezentace našich firemních kolegů. Nejprve nám jeden kolega z centrály vyprávěl o Customer Relationship Managementu, poté jiný o nových marketingových strategií naší společnosti. To nás celkem psychicky vyčerpalo, ale poté naštěstí přišel firemní teambuilding pořádaný zaměstnanci hotelu. Ten jsme si velmi užili.

Spokojenost kolegů

Kolegové byli s průběhem celé akce velmi spokojeni. Dokonce náš marketingový ředitel prohlásil, že se jednalo o nejlepší teambuilding za několik let. Jen se bojím, abych nebyl organizací dalšího firemního zasedání pověřen opět já.

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA