Výjezdní firemní zasedání na Karlštejně

Stalo se již milou tradicí v naší firmě, že každý rok děláme tradiční firemní zasedání naší firmy. Letos zbyla organizace této firemní akce na mně. Přiznávám, byl jsem z toho lehce zoufalý, neboť naše výjezdní zasedání je událost, na kterou se celá firma celý rok těší.

Příprava firemní akce

Měl jsem z přípravy tohoto firemního zasedání celkem strach, neboť jsem musel přesně dodržet požadavky managementu firmy. Obchodní ředitel požadoval, aby bylo zasedání v okolí Prahy, marketingový zase, aby byl hotel pro teambuilding reprezentativní, a finanční ředitel, aby nebyl pronájem konferenčního salónku příliš drahý. Z toho všeho mi vyplynulo, že bychom mohli uspořádat naše zasedání v okolí Karlštejna, který leží ve středních Čechách, a tudíž není daleko od Prahy. Za místo jsem zvolil hotel Mlýn Karlštejn, který splňoval naše požadavky nejlépe.

image5

Průběh

Přednesl jsem svůj záměr kolegům na firemní poradě, kteří s ním též souhlasili. Zamluvil jsem tedy všem kolegům ubytování a za několik dní jsme vyrazili. Nakonec jsme se rozhodli, že naše firemní akce bude dvoudenní. První den jsme dorazili do hotelu Mlýn, převzali své ubytování a vypravili se na nedaleký hrad Karlštejn. Ten se nám velmi líbil, ale byli jsme z něj natolik unaveni, že jsme v pobyli v Restaurantu Mlýn Karlštejn pouze velmi krátkou dobu. Společně jsme se navečeřeli, popili pár piv a šli jsme spát.

Druhý den už byl náročnější. Celý den nám byl domovem konferenční salónek, kde se střídaly prezentace našich firemních kolegů. Nejprve nám jeden kolega z centrály vyprávěl o Customer Relationship Managementu, poté jiný o nových marketingových strategií naší společnosti. To nás celkem psychicky vyčerpalo, ale poté naštěstí přišel firemní teambuilding pořádaný zaměstnanci hotelu. Ten jsme si velmi užili.

Spokojenost kolegů

Kolegové byli s průběhem celé akce velmi spokojeni. Dokonce náš marketingový ředitel prohlásil, že se jednalo o nejlepší teambuilding za několik let. Jen se bojím, abych nebyl organizací dalšího firemního zasedání pověřen opět já.

Ohodnoťte tento článek

Zapojte se do diskuse

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA