Úrazové pojištění jako skládanka

Rate this post

Úraz se přihodí, aniž bychom to jakkoli mohli ovlivnit během jediné neblahé vteřiny. Především vážné úrazy s trvalými následky mohou znamenat podstatný zásah do životů zraněného a jeho rodiny. Z tohoto důvodu není na škodu mít sjednáno úrazové pojištění.

Úrazové pojištění jako skládanka

Dnes se dá úrazové pojištění přizpůsobit na míru každému individuálně a možnost měnit nastavení pojištění a rozsah pojistné ochrany i v průběhu trvání smlouvy. Výhodou tohoto pojištění je jeho variabilita, protože sjednat se dá na různá rizika.

Chraňte sebe i své blízké

Hlavní funkcí úrazového pojištění je krytí rizik při smrti úrazem. Ostatní druhy připojištění jsou trvalé následky úrazu, denní odškodné při úrazu, tělesné poškození při úrazu a pobyt v nemocnici v důsledku úrazu. Předně díky úrazovému pojištění chráníme sebe i své blízké před ztrátou příjmu kvůli nepředvídatelné události jako je úraz. Pojistné plnění z tohoto typu pojištění může danému jedinci i jeho rodině pomoci kompenzovat jednak ztrátu příjmu, ale i případné náklady spojené s léčbou úrazu.

Jak sjednat úrazové pojištění

Úrazové pojištění lze sjednat online nebo v každé komerční pojišťovně. Pojistit se můžete nechat samostatně nebo i celá rodina v rámci jediné smlouvy. Velmi často se úrazové pojištění sjednává v rámci životního či cestovního pojištění, ale i jako samostatný produkt. Pokud si nejste úplně jistí, jak ideálně nastavit úrazové pojištění, neváhejte se obrátit o pomoc na odborníka. Aby mělo jakékoliv pojištění význam, musí být správně nastaveno.

Úrazové pojištění

Proč mít sjednáno úrazové pojištění

Úrazové pojištění vám sice zdraví nevrátí, ale rozhodně pomůže zachovat životní standard, na který jste přivykli. Už samotný název prozrazuje, že se jedná o pojistný produkt, jenž kryje rizika úrazu. Pojištění vás neochrání před uklouznutím na ledu, pádu ze schodů, automobilovou nehodou, ale pomůže zmírnit finanční důsledky, které by mohly zhoršit celkovou životní situaci.

Fotografie publikována se svolením Ambro Photography/FreeDigitalPhotos.net

 

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA