Neutrácejte za myčku aut, vydělávejte díky ní

Rate this post

Člověk je tvor spořivý a tak při každé činnosti hledá tu nejlevnější alternativu, která uspokojí veškeré jeho požadavky, ale bude muset vynaložit co nejmenší množství finančních prostředků. Klasicky se šetření nejvíce promítá do činností, ve kterých existují alternativy nahrazující stroje nebo odborné služby.

Jednou z nich jsou například myčky aut. Zejména od starších generací často uslyšíte, že do myčky nejezdí, protože je drahá a raději si automobil myjí na ulicích, čímž se však mnohdy nevědomky dopouštějí přestupku vůči zákonu. Ale v tomto případě, ani jako v jiných neznalost zákona neomlouvá. Druhou skupinou jsou pak ti, kteří do myčky nejezdí, protože ji jednoduše nemají nikde nablízku a projíždět benzin jen proto, aby mohli umýt auto, se jim jeví jako neekonomické.

A právě tato skupina lidí je příležitostí pro vás. Stačí, abyste vlastnili pozemek se zavedenými inženýrskými sítěmi, a nic vám nebrání v tom, abyste si na něm postavili myčku aut. Zatímco na benzínových pumpách je většinou k dispozici portálová automyčka, která nabízí zcela automatizované mytí vozu pomocí speciálních kartáčů a sušících turbín, mimo benzínky jsou to pak většinou samoobslužné myčky aut, které jsou zajímavé právě díky ceně pro širší skupinu zákazníků.

Jestliže uvažujete o tom, že byste začali právě v této oblasti podnikat, pak se určitě podívejte na stránky bkfcarwash.cz, kde najdete všechny kroky, které je nezbytné splnit, jestliže se chystáte postavit si na vašem pozemku bezkontaktní automyčku. Samotná práce na stavbě myčky je záležitostí několika týdnů.

 

kaboompics / Pixabay

Vaše nová myčka aut vám tak může v poměrně krátkém čase začít vydělávat. Navíc máte jistotu, že o zákazníky nebudete mít nouzi, protože myčky aut patří v současné době k nejvyhledávanějším službám a dlouho ještě patřit budou. A tak pokud nemáte v těsné blízkosti žádnou myčku, neváhejte a pusťte se do podnikání. 

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA