Levné tonery vám pomohou ušetřit za tisk

Rate this post

Ať už jste klasická domácnost se dvěma či třemi školou povinnými dětmi, možná se setkáváte s velkými měsíčními výdaji za tisk. U domácností teď potřeba tisku značně stoupla, zvláště ve chvílích, kdy u dětí probíhala distanční výuka. Každé dítě si muselo tisknout a vlepovat do sešitů učivo, obrázky, vytisknout si cvičení pro doplnění slov či výsledků, aby splnily domácí úkol… Firmy klasicky tisknou cenové nabídky, tabulky, faktury, dodací listy… Možností, jak snížit náklady na tisk je jen pár. Tou hlavní je nákup levných tonerů.

Kde nakupovat, abyste byli spokojeni s kvalitou tonerů

Prověřeným e-shopem, v němž najdete nejen levné a kvalitní tonery a náplně do tiskáren, je tonerdepot.cz. Nakoupíte tady zboží pro tiskárny Brother, HP, Philips, Xerox, Canon, Sharp, Panasonic, Dell, Ricoh, Sharp, Samsung a spoustu dalších.

Vybírat můžete z bohaté nabídky originálních i alternativních laserových tonerů s různě velkou kapacitou stran. Co se týče alternativních tonerů a náplní, e-shop je nakupuje od výrobce s dlouholetými zkušenostmi v oblasti sortimentu pro tiskárny.

Proč použít levné tonery?

Nemusíte se bát, že by levné tonery neboli alternativní tonery, nebyly kvalitní. Nejenže jsou prověřeny výrobcem, časem a zákazníky, ale také splňují mezinárodní standardy, a tak je u nich garantovaná vysoká kvalita tisku, stejně jako u originálních náplní.

Koupit si můžete např. alternativní toner Konica Minolta 4576211, jehož kapacita je 4 500 stran při pokrytí 5 %. Ve srovnání s originálním tonerem ušetříte asi 55 % ceny.

Proklientský e-shop, který si zamilujete

E-shop tonerdepot.cz svým zákazníkům dává ke každé objednávce nad 500 Kč dárek. Pokud nakoupíte nad 2 200 Kč, doprava bude zdarma. V případě, že se vám stane, že budete chtít zboží vrátit, pokud tak učiníte do 14 dnů, vrátí vám peníze.

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA