Kde získat kromě banky peníze na podnikání?

Rate this post

Uvažujete o půjčce pro vaše podnikání a rádi byste si ušetřili lítání po bankovních pobočkách? Nebo vám banka jednoduše půjčku neposkytla v takové výši, o jakou jste žádali? V tom případě se obraťte na společnost Premiot Finance For Your Business, která provozuje webový portál pujcky.zone. Veškeré záležitosti půjčky můžete vyřídit přímo v pohodlí svého domova. A v čem je půjčka pro podnikatele od této společnosti jiná?

Peníze rychlostí blesku

Jednou z hlavních výhod pujcky.zone je rychlost poskytnutí potřebné částky pro vaše podnikání. Máte-li tak jedinečnou a neopakovatelnou příležitost koupit nový stroj, halu či cokoliv jiného, pak je rychlost rozhodně důležitá. Nebankovní úvěr pro společnosti a podnikatele máte tak možnost získat již 24 hodin od schválení půjčky. Peníze na vašem účtu budou velmi rychle.  Navíc vyplnění vaší žádosti o půjčku, která je umístěna přímo na webu, nebude trvat déle než 5 minut.

Úrok i pro drobné podnikatele

Není žádným tajemstvím, že pro nebankovní financování podnikání je často charakteristický velmi nevýhodný úrok, což však v případě pujcky.zone neplatí. Úrok může každý podnikatel získat již od 12 %, díky tomu tak mohou využít půjčky na své podnikání i menší podnikatelé či živnostníci. Na této půjčce také oceníte nízkou míru byrokracie, kdy nemusíte dokládat nesmyslné množství dokumentů, včetně dokladu o výši příjmu.

Půjčte si třeba miliony

Nakonec na společnosti Premiot Finance For Your Business oceníte možnost získat ne jeden, ale hned několik milionů. Díky čemuž se vám otevírá příležitost investovat téměř do čehokoliv, co si zrovna usmyslíte. Nebankovní úvěr pro živnostníky a podnikatele je poskytován oproti nemovitosti, jeho maximální výše se odvíjí od tržní ceny nemovitosti, a to do 70 % její tržní ceny. Maximální výše úvěru, kterou si můžete půjčit je 10 milionů.

Více informací najdete na pujcky.zone. I podnikání může být zábava.

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA