Japonská půjčka ve třech krocích

Rate this post

Možná jste se již s tímto názvem setkali, ale nemáte tušení, co Japonská půjčka vlastně je. Jedná se o novinku, kterou představil na trhu Home Credit. Dá se říci, že patří k nejlevnějším úvěrům vůbec. Princip Japonské půjčky není složitý.

Japonská půjčka ve třech krocích

Zcela první půjčku lze sjednat ve výši od 1000 Kč do 4999 Kč se splatností 30 dnů. Každá vypůjčená tisícikoruna vyjde na 33 Kč, což je v porovnání s dalšími nabídkami na trhu opravdu lákavá představa. Projevíte-li zájem o tento úvěr, žádá se online z pohodlí domova.

Systém funguje bez zásahů operátora

Systém posouzení žadatele je nastaven tak, že funguje bez zásahů operátorů a dokáže vyhodnotit, zda potencionální klient spadá do rizikové skupiny nebo má záznam v registru Solus. Schválení úvěru probíhá poměrně hbitě. Přibližně do 60 sekund se dozvíte výsledek. Stačí pouze vyplnit základní údaje a ty odeslat. Schvalovací proces prochází celkem třemi fázemi.

Tři fáze schvalování Japonské půjčky

V první fázi uvedete email, telefonní číslo a udělení souhlasu se zpracováním dat. Následuje druhá fáze, kde se uvádí jméno, příjemní, bydliště, rodné číslo, datum narození, číslo OP a jeho platnost, státní příslušnost, výběr volitelných služeb a zdroj vašich příjmů. Ve třetí fázi počkáte na výsledek. Ten je buď 100% schválen, schválen částečně nebo zamítnut. Systém je nastaven chytře a nejde ho nijak obejít či ošidit. Během procesu schvalování využívá systém pokročilé metody a vyhodnocování případného rizika. Při každé žádosti se zároveň využívají údaje z veřejných dat, jako je třeba nahlášení ztráty OP či jeho odcizení.

půjčka (1)

Chytrý systém nelze obelstít

Systém neobelstí ani žadatelé, kteří mlží své jiné dluhy a problémy s jejich splácením, kde hrozí exekuce. Projdete-li tímto schvalovacím systémem, dočkáte se finančních prostředků během krátké doby. Po schválení se vám ukáže na webu návrh smlouvy. Všechny dokumenty rovněž přijdou na váš email. Na telefonní číslo, které jste zadali do smlouvy vám odešlou SMS s potvrzovacím kódem.  Budete-li chtít peníze hned, přečtete si smlouvu a potvrdíte SMS kódem. K prověření identity dojde tak, že odešlete ze svého účtu na účet Home Credit 1Kč – tímto se potvrdí vaše identita a máte hotovo.

Rate this post

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA