Rizika spojená s investicemi do nemovitostí

5/5 - (1 vote)

Investování peněz, ať už do akcií, cenných papírů, zlata či pozemků, určitě není pro nikoho novinkou. Vlastně této možnosti využívá čím dál více lidí. Mnozí se spálí, protože neví, jak přesně na to, My poradíme, na co si dát pozor, pokud přemýšlíte nad tím, že pořídíte nemovitost, kterou budete využívat jako pronajímatelný objekt.

investice

Faktory, které ovlivňují úspěšnost takové investice, jsou zejména správný výběr nemovitosti, výhodnost koupě, podíl vlastních a cizích zdrojů. Vidíte, že noho činitelů může proměnit vaši investici v prodělečnou. Obraťte se určitě na znalce, specializované společnosti, které poskytují kompletní poradenství. Orientují se mezi cenami na trhu, vědí, jak poznat vhodný objekt ke koupi.

Strategie

První věc, kterou s vámi poradce začne vymýšlet, je strategie, tedy to, jak to celé proběhne. Právě zde se prověří výhodné objekty ke koupi, jejichž pronájem bude posléze výdělečný. Takové investice, které jsou úspěšné, dokáží vynášet ročně až 7 %.

nemovistostí

Vhodná nemovitost

Jak jsme již řekli, finanční poradce má kontakty a prostředky na to, jak rozpoznat vhodnou nemovitost. Objektivně rozhodně o tom, zda se vyplatí koupit určitý objekt a nebude hledět na to, zda se mu líbí koupelna, která je prostorná a kterou by si o n sám přál. Pokud chcete být i vy sami v obraze, neuděláte chybu, když se podíváte na situaci na trhu – na to, jaká je momentální poptávka. Je vždy nejlepší jít vstříc lidem a jejich požadavkům.

5/5 - (1 vote)

Zapojte se do diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčte si až 8 000 Kč bez poplatků a úroků již dnes! První půjčka ZDARMA